Contact

Stuur ons een bericht

Bericht succesvol verzonden !

Almere

Gegevens
  • Markerkant 1504
  • 1314 AW Almere
  • Telefoon :  036 763 0660
  • Email :  verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 15.30 uur
  • Zondag: 08.00 – 11.00 uur

Amersfoort

Gegevens
  • Kosmonaut 24,
  • 3824 MK Amersfoort
  • Telefoon :  033-461 59 16
  • Email :  amersfoort@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur
  • Zondag: 08.00 – 10.00 uur

Amstelveen

Gegevens
  • Koen van Oosterwijklaan 6A,
  • 1181 DT Amstelveen
  • Telefoon :  020 643 2500
  • Email :  amstelveen@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Donderdag: 08.00 – 17.00 uur
  • Vrijdag: 08.00 – 19.30 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 15.30 uur
  • Zondag: 09.00 – 11.00 uur

Amsterdam-West

Gegevens
  • Willem de Zwijgerlaan 101,
  • 1056 JH Amsterdam
  • Telefoon :  020 618 3767
  • Email :  amsterdam-west@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Donderdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Vrijdag: 08.00 – 19.30 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 15.30 uur
  • Zondag: 09.00 – 12.30 uur

Amsterdam-Westpoort

Gegevens
  • Hexaanweg 1,
  • 1041 AX Amsterdam
  • Telefoon :  020 411 6114
  • Email :  amsterdam-westpoort@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Zaterdag: 08.00 – 19.30 uur
  • Zondag: 09.00 – 12.30 uur

Amsterdam-Zuid

Gegevens
  • Van Ostadestraat 278-280,
  • 1073 TW Amsterdam
  • Telefoon :  020 662 3366
  • Email :  amsterdam-zuid@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m zaterdag: 08.00 – 19.30 uur
  • Zondag: 09.00 – 12.30 uur

Apeldoorn

Gegevens
  • Zwolseweg 364,
  • 7345 AL Apeldoorn
  • Telefoon :  055-5214888
  • Email :  apeldoorn@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl

Arnhem

Gegevens
  • Arnhem
  • Mollevite 26,
  • 6931 KG Westervoort
  • Telefoon :  026-214 13 00
  • Email :  arnhem@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl

Breda

Gegevens
  • Minervum 7001C,
  • 4817 ZL Breda
  • Telefoon :  076 - 52 81 481
  • Email :  breda@verhuisbushuren.nl
  • Website :  https://verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 - 18:00
  • Zaterdag: 08:00 - 10:00 & 17:00 - 18:00

Delft

Gegevens
  • Yperstraat 12,
  • 2611 SH Delft
  • Telefoon :  015-2121419
  • Email :  delft@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m donderdag: 08.00 uur - 18.00 uur
  • Vrijdag t/m zaterdag: 08.00 uur - 20.00 uur
  • Zondag: 08.00 uur - 12.00 uur en 19.00 uur - 22.00 uur

Den Haag

Gegevens
  • Binckhorstlaan 342,
  • 2516 BL Den Haag
  • Email :  denhaag@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m donderdag: 08.00 uur - 18.00 uur
  • Vrijdag t/m zaterdag: 08.00 uur - 20.00 uur
  • Zondag: 08.00 uur - 12.00 uur en 17.00 uur - 20.00 uur

Deventer

Gegevens
  • Dortmundstraat 6,
  • 7418 BH Deventer
  • Telefoon :  0570-63 70 98
  • Email :  deventer@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl

Doetinchem

Gegevens
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m donderdag: 07:30 - 19:00
  • Vrijdag: 07:30 - 20:00
  • Zaterdag: 08:30 - 18:00
  • 7005 AG Doetinchem

Drachten

Gegevens
  • Loswal 2,
  • 9206 AH Drachten
  • Telefoon :  0512-538091
  • Email :  drachten@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur.

Eindhoven

Gegevens
  • Meerenakkerplein 55,
  • 5652 BJ Eindhoven
  • Telefoon :  040 251 3859
  • Email :  eindhoven@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Zaterdag: 06.00 – 21.00 uur
  • Zondag: 06.00 – 9.00 uur

Emmeloord

Gegevens
  • Marknesserweg 3,
  • 8305 AH Emmeloord
  • Telefoon :  0527-619381
  • Email :  emmeloord@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur.

Goes

Gegevens
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m vrijdag: 07:30 - 18:00
  • Zaterdag: 08:00 - 10:00 & 17:00 - 18:00

Groningen

Gegevens
  • Oosterhamrikkade 109,
  • 9713 KC Groningen
  • Telefoon :  050 314 7777
  • Email :  groningen@verhuisbushuren.nl
  • Website :  https://verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 uur - 18.00 uur
  • Zaterdag: 08:00 uur - 13:00 uur
  • Zondag: 19:00 uur - 20:00 uur

Hardewijk

Gegevens
  • Celsiusstraat 29,
  • 3846 BK Harderwijk
  • Telefoon :  0341-433335
  • Email :  harderwijk@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur.

Heerenveen

Gegevens
  • Houtdraaier 3b,
  • 8447 GG Heerenveen
  • Telefoon :  0513-229606
  • Email :  heerenveen@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 uur t/m 18.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00 uur t/m 10.00 uur.

Heerlen

Gegevens
  • Beerdalweg 84,
  • 6412 PE Heerlen
  • Telefoon :  088 758 0883
  • Email :  heerlen@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 09.00 – 11.30 uur

Hilversum

Gegevens
  • Liebergerweg 18 – 26,
  • 1221 JS Hilversum
  • Telefoon :  035 685 2000
  • Email :  hilversum@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag: 07.30 – 18.00 uur
  • Dinsdag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 17.00 uur
  • Zondag: 10.00 – 15.00 uur

Kerkrade

Gegevens
  • Langheckweg 26a,
  • 6468 EL Kerkrade
  • Telefoon :  088 758 0883
  • Email :  kerkrade@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 09.00 – 11.30 uur

Maastricht

Gegevens
  • Heerderdwarsstraat 22,
  • 6224 LT Maastricht
  • Telefoon :  043 711 5090
  • Email :  maastricht@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 09.00 – 11.30 uur

Nijkerk

Gegevens
  • Ambachtsstraat 21,
  • 3861 RH Nijkerk
  • Telefoon :  0900 2999999
  • Email :  nijkerk@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur

Oude Meer

Gegevens
  • Schipholdijk 245,
  • 1438 AC Oude Meer
  • Telefoon :  020 653 0032
  • Email :  oude-meer@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 12.00 uur

Purmerend

Gegevens
  • Einsteinstraat 11,
  • 1446 VE Purmerend
  • Telefoon :  0299 423 852
  • Email :  purmerend@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 17.00 uur

Roermond

Gegevens
  • Broekhin Noord 72,
  • 6042 EE Roermond
  • Telefoon :  088 758 0883
  • Email :  roermond@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 09.00 – 11.30 uur

Roosendaal

Gegevens
  • Belder 36-A
  • 4704 RK Roosendaal
  • Telefoon :  0165 - 399 895
  • Email :  roosendaal@verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur

Rotterdam

Gegevens
  • Kortekade 82-96
  • 3062 GW Rotterdam
  • Telefoon :  010 452 0333
  • Email :  rotterdam@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Donderdag: 07.30 – 19.30 uur
  • Vrijdag: 07.30 – 20.30 uur
  • Zaterdag: 07.30 – 19.30 uur
  • Zondag: 20.30 – 21.30 uur.

Sittard

Gegevens
  • Milieuparkweg 2,
  • 6136 KP Sittard
  • Telefoon :  088 758 0883
  • Email :  sittard@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 09.00 – 11.30 uur

Weert

Gegevens
  • Fahrenheitstraat 21,
  • 6003 DC Weert
  • Telefoon :  088 758 0883
  • Email :  weert@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl

Westervoort

Gegevens
  • Mollevite 26,
  • 6931 KG Westervoort
  • Telefoon :  026 214 1300
  • Email :  westervoort@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.30 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur

Wouw

Gegevens
  • Donkenweg 1,
  • 7424SN Wouw
  • Telefoon :  0165 301 484
  • Email :  wouw@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00 – 09.00 uur & 16.00 – 17.00 uur.

Zaandam

Gegevens
  • Grote Tocht 8,
  • 1507 CG Zaandam
  • Telefoon :  075 303 0619
  • Email :  zaandam@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 17.00 uur

Zeist

Gegevens
  • Dijnselburgerlaan 1-6,
  • 3705 LP Zeist
  • Telefoon :  030 691 9044
  • Email :  zeist@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 17.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 10.00 uur
  • Zondag: 08.00 – 10.00 uur

Zwaag

Gegevens
  • De Compagnie 49,
  • 1689 AG Zwaag
  • Telefoon :  0229 244 340
  • Email :  zwaag@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 17.00 uur

Zwijndrecht

Gegevens
  • H.A. Lorentzstraat 6,
  • 3331 EE Zwijndrecht
  • Telefoon :  078 619 1724
  • Email :  zwijndrecht@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00 – 18.00 uur
  • Zaterdag: 08.00 – 17.00 uur.

Zwolle

Gegevens
  • Marsweg 29,
  • 8013PD Zwolle
  • Telefoon :  038-4546120
  • Email :  zwolle@verhuisbushuren.nl
  • Website :  verhuisbushuren.nl
  • Openingstijden:
  • Maandag t/m Vrijdag: 08.00/18.00 uur.
  • Zaterdag: 08.00/10.00 uur.